درباره موسسه زبان گلدیس

گلدیس- سالی به ارزش یک عمر

درباره ما

آکادمی زبان نیک اندیشان گلدیس با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت مطلوب به زبان آموزان منطقه ۱ تهران (شامل مناطق قیطریه، فرمانیه، کامرانیه، الهیه و چیذر) از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون به یکی از قدیمی ترین مراکز آموزش زبان در منطقه ۱ شناخته شده است. نیک اندیشان گلدیس موسسه ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و دارای تمامی مجوز های قانونی از مراکز ذیصلاح می باشد. این موسسه در ابتدا با نام hlh و سپس با نام خوارزمی و هم اینک با نام گلدیس فعالیت می کند. 

گلدیس  ارائه دهنده ی خدمات آموزش زبان های خارجی شامل مکالمه زبان انگلیسی، آزمون آیلتس، آزمون تافل، آزمون PTE، زبان فرانسه، ترکی استانبولی و آلمانی به رده های مختلف سنی مورد تائید وزارت ارشاد می باشد. این آموزش از طریق آخرین متد آموزشی روز دنیا و اساتید بسیار مجرب دارای مدارک بین المللی  بوده و همچنین کادر اداری کاردان، اخلاق مدار و حرفه ای شما را در رسیدن به اهداف آموزشی خود همراهی خواهد نمود.

مهمترین وجه تمایز گلدیس با بسیاری از موسسات زبان استفاده از رویکرد کاملا تخصصی توسط اساتید با صلاحیت و بین المللی می باشد. با استفاده از همین رویکرد همواره سعی در طراحی دوره هایی است که بتوانند در کمترین زمان معقول بالاترین نتیجه را داشته باشند. نتیجه گرایی برای ما مهمترین اصل است اما اگر بدنبال معجزه یا تبلیغات عوام فریبانه هستید گلدیس برای  شما محل مناسبی نمی باشد.

 

بیانیه ماموریت سازمان

ماموریت این موسسه این است که بتوانیم با صداقت و رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای که مبنای ارایه کیفیت بالای آموزشی است، گام مثبتی در افزایش کیفیت آموزش زبان انگلیسی برداشته باشیم.

ما از مجرای بهترین شیوه تدریس، ایجاد رابطه صمیمی بین زبان آموز و مدرس، فعالیت های آموزشی خلاقانه و سرانجام با اجرای برنامه هایی که بر پایه آموزش آزاد قراردارد می کوشیم به این هدف عالی خود دست یابیم.

سابقه آموزشگاه بیانگر این است که ما دارای محیطی آکنده از صداقت و سیستمی باز هستیم. آموزشگاه پرسنل خود را تشویق می نماید که اصول اخلاقی را در بالاترین سطح ممکن رعایت نمایند.

همچنین متعهدیم که با پرسنلی کاردان و آموزش دیده، ارتقای مداوم خدمات، به روز رسانی خود در روند آموزش در دنیا از طریق ارتباط مدوام با موسسات بین المللی و نوآوری همیشگی در متد های آموزشی بتوانیم هم میهنانمان را برای تحقق اهداف شخصی، کاری و تحصیلی یاری نماییم.

بیانیه چشم انداز

تبدیل شدن به معتبرترین مرکز زبان در منطقه ۱ تهران (دسترسی عالی اهالی محترم قیطریه، کامرانیه، فرمانیه، الهیه و چیذر به آموزشگه) که با کیفیت ترین و بروزترین دوره های زبان های خارجی را در منطقه ارائه می نماید، و همچنین پیشرو بودن و نوآوری در طراحی دوره ها در منطقه به عنوان برندی قابل اعتماد در امر آموزش،  هدف غائی و چشم انداز ما در آکادمی زبان گلدیس بوده که تا به امروز بخش اعظم این هدف به تحقق رسیده است.