دوره های مکالمه

با توجه به نیاز های متفاوتی که هر شخص در زندگی خود داراست، موسسه خوارزمی دامنه متنوعی از دوره های مکالمه را بنا بر نیاز زبان آموزان ارائه می دهد. شما عزیزان میتوانید با بررسی دوره های موجود و ارتباط آن ها با نوع نیاز خود، دوره مورد نظر خود را بیابید. در زیر توضیح مختصری از دوره ها را میبینید که می توانید توضیحات تکمیلی را در صفحات دیگر مطالعه نمایید.

طرح مکالمه طلایی موسسه خوارزمی یک دوره کاملا متفاوت و نوین در بحث آموزش زبان می باشد. دوره شامل سه بخش CIP 1 و CIP 2 و CIP 3 , جهت تقویت مکالمه با کتاب می باشد. شروع این دوره از ابتدای دوره Elementary می باشد. دوره مناسب جهت افرادی است که وقت کمتری دارند و شرکت در کلاس های ترمیک و آهسته نیازشان را برطرف نمی کند. لذا می توانند با شرکت در این دوره در مدت زمان کوتاهی مکالمه خود را به حد قابل قبولی برسانند. مدت دوره بستگی به نوع دوره و میزان فشردگی آن دارد.

این دوره شامل ۲۲ ترم می باشد که مدت زمان هر ترم ۱.۵ ماه می باشد. دوره ترمیک ویژه افرادی است که عجله زیادی نسبت به یادگیری زبان انگلیسی ندارند.

دوره آزمون های کمبریج به ترتیب عبارتند از: KET – PET – Pre FCE – FCE – Pre CAE – CAE – Pre CPE – CPE این دوره ها صرفا برای افرادی که قصد شرکت در آرمون های کمبریج را دارند نمی باشد. دوره های کمبریج جهت تقویت چهار مهارت به خصوص مهارت Speaking بسیار مناسب بوده و به صورت کاملا تخصصی با به کار گیری اصطلاحات و گرامر های مناسب، باعث تقویت در مکالمه زبان آموزان می شوند. شروع این دوره در موسسه خوارزمی از دوره FCE (سطح متوسط به بالا) می باشد.

این دوره ویژه افرادی است که می خواهند زبان انگلیسی را بدون کتاب و از طریق منابع واقعی بیاموزند. در سطوح بالا کلاس ها به صورت مشاهده فیلم و بحث درباره آن انجام می گیرد. در سطوح ابتدایی، مدرس زبان انگلیسی را از طریق مکالمات برگرفته از محیط و تکرار و از شنیداری تدریس می نماید. در این سطوح خانم های خانه دار استقبال بالایی از این کلاسها دارند.

این دوره در سطوح متوسطه و پیشرفته برگزار می گردد. کلاسها معمولا یک جلسه در هفته و عموما پنج شنبه ها می باشد. شرکت در این کلاس برای افرادی که قصد دارند در محیطی مشابه محیط واقعی زبان انگلیسی را بیاموزند توصیه می شود. همچنین در سطوح بالاتر افرادی که نگران فراموش کردن دانش خود می باشند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

به طور کلی پنج  مدل دوره مکالمه در موسسه خوارزمی وجود دارد:

  1. دوره مکالمه طلایی: ویژه افرادی که می خواهند با سرعت بالاتری دوره را سپری کنند و علی الخصوص افرادی که ممکن است در آینده قصد آزمون های IELTS و TOEFL را دارند. شروع دوره از سطح مقدماتی
  2. دوره های کمبریج: دوره چهار مهارتی و سرشار از لغات و گرامر و اصطلاحات و … شروع دوره از سطح متوسط به بالا(FCE)
  3. دوره ترمیک: دوره چهار مهارتی که با سرعت نسبتا آهسته سپری می شود. ویژه افرادی که عجله زیادی ندارند. شروع از سطح پایه.
  4. دوره فیلم و مکالمه: ویژه افرادی که حوصله کتاب و تمرین زیاد را ندارند. شروع از سطح پایه
  5. دوره بحث آزاد: هفته ای یک جلسه و جهت جلوگیری از فراموشی. شروع از سطح مقدماتی رو به بالا