دوره مکالمه طلایی

دوره مکالمه طرح طلایی شامل سه بخش است  که هر زبان آموز بسته به تعیین سطح اولیه وارد دوره مورد نظر خواهد شد.   CIP 1 شامل ۷۰ جلسه دوره مقدماتی به همراه جلسات مکالمه آزاد رایگان CIP 2 شامل ۱۰۰ جلسه دوره پیش متوسطه و متوسطه به همراه جلسات مکالمه آزاد رایگان CIP 3 شامل ۷۰ جلسه دوره متوسطه به همراه جلسات مکالمه آزاد رایگان

هر زبان آموز با توجه به تعیین سطح اولیه وارد دوره مورد نظر می گردد.

۱. کاهش تعداد جلسات به ۷۰ جلسه:  در این دوره با بهره گیری از روشهای ویژه کل دوره ی Elementary در ۷۰ جلسه آموزش داده می شود. زبان آموزانی که دوره basic را احتیاج داشته باشند، دو ترم  ۱۵ جلسه ای Basic به صورت جدا در دوره ترمیک می گذرانند.   ۲. وجود جلسات Consolidation:  جلسات ۱ Consolidation یا تثبیت شامل ۱۰ جلسه پایانی دوره CIP 1 می باشد که تمامی مطالب تدریس شده در ۶۰ جلسه اول مرور شده و تمامی وقت کلاس به مکالمه و استفاده از گرامر های تدریس شده تخصیص داده می شود. وجود جلسات Consolidation در تقویت مکالمه بسیار می باشد.   ۳. تمرکز روی مطالب  اصلی و حذف مطالب ناکارآمد  جهت آزمون : بر خلاف دوره های موجود در موسسات که عموما زبان آموزان را بدون لحاظ کردن زمان و سطح زبان آموز، روانه کلاس های ترمیک می کنند که نهایتاً منجر به  شکست می شود، دورهCIP  از همان ابتدا سطح زبان آموز را به صورت ساختاری ارتقا داده  و برای این مهم کمترین زمان ممکن در نظر گرفته می شود. دلیل اصلی این امر این است که شرکت کنندگان در این دوره قصد شرکت در آزمون IELTS ( یا TOEFL ) را دارند و فرصت یادگیری مطالب نا کارآمد را ندارند، لذا مطالب از همان ابتدا به صورت هدفمند جهت آزمون طراحی شده اند.   ۴. طراحی سیلابس و آموزش دوره توسط اساتید بین المللی مورد تائید British Council: اساتید گردآورنده دوره دارای مدارک بین المللی CELTA,TESOL بوده و جزو مدرسین بین المللی و رسمی British Council می باشند. لذا تمامی فاکتور های  استاندارد و مورد نیاز در دوره گنجانده شده است. لازم به ذکر است به دلیل اطمینان بیشتر شما تمامی مدارک در این قسمت قابل مشاهده است.   ۵. کلاسهای مکالمه ی آزاد همزمان: کلاسهای مکالمه ی آزاد در طول دوره جهت تقویت مهارت گفتاری زبان آموزان برگزار می گردد. این کلاسها بسته به سطوح تغییر می کنند و هر هفته یک جلسه  می باشند.

۱-ترکیب دوره ی Pre-Intermediate و Intermediate و  در یک دوره: دوره ی  CIP2 یک دوره ۱۰۰ جلسه ای است که دوره متوسط ومقدماتی IELTS  را با هم ترکیب نموده و در قالب یک دوره ارائه می دهد. به موجب این امر کاهش چشمگیری در تعداد جلسات رخ داده است.   ۲. وجود جلسات Consolidation:  جلسات ۲ Consolidation یا تثبیت شامل ۱۰ جلسه پایانی دوره CIP 2 می باشد که تمامی مطالب تدریس شده در ۹۰ جلسه قبلی را مرور و تمامی وقت کلاس به مکالمه و استفاده از گرامر های تدریس شده تخصیص داده می شود. وجود جلسات Consolidation در تقویت مکالمه بسیار می باشد.   ۳. حذف موارد ناکار آمد واضافی در طول دوره: همانطور که قبلا گفته شد جهت رسیدن به نمره مطلوب در آزمون های بین اللملی بسیاری از مطالب که در کلاسهای معمول زبان آموزش داده می شوند،ناکار آمد و اضافی هستند .به این دلیل که هدف کسب نمره است وصرفاً می بایستی ابزارهای لازم جهت نمره به زبان آموز داده شوند. دوره CIP2 موسسه ی خوارزمی با تلاش وکوشش مدرسین بین المللی و درک صحیح مدیریت آموزشی از نیاز قشر عظیمی از جامعه ، توانسته است این نیاز مهم و ضروری را برطرف نماید.   ۴. آموزش مهارت ها ی آزمون در طول دوره: در طول دوره CIP2 همزمان با ارتقای سطح زبان آموز ،مهارت  مورد نیاز با آزمون IELTS   به زبان آموزان آموزش داده می شود (البته مهارت تست زنی مربوط به دوره IELTS  می شود) واین امر منجر به آمادگی بسیار بالای زبان آموز جهت ورود به دوره ی IELTS  می شود به طوری که حتی اگر زبان آموز وارد دوره ی IELTS  هم نشود ،می تواند نمره ی ۵ تا ۵.۵  را در آزمون IELTS کسب نماید.   طبق چارت خوارمی پس از اتمام دوره CIP2 سه حالت برای زبان آموز امکان پذیر است: ۱.زبان آموز قصد شرکت در امتحان IELTS دارد و نمره حداکثر ۶ مورد نیاز می باشد. در این حالت ورود به دوره Pre-IELTS راهکار مناسبی می باشد و احتیاجی به ورود به دوه Bridge نمی باشد. ۲.زبان آموز قصد شرکت در امتحان IELTS دارد و نمره  ۶ به بالا مورد نیاز می باشد. در این حالت ورود به دوره Bridge راهکار مناسبی می باشد. ۳. پس از پایان دوره CIP2 زبان آموز عجله ای برای شرکت در آزمون IELTS ندارد. در این حالت نیز دوره Bridge و سپس ورود به دوره FCE توصیه می گردد.

دوره CIP 3 خوارزمی در واقع پس از دوره CIP 2  می باشد. آن دسته از زبان آموزانی که احتیاج به نمره بالاتر از IELTS 6 دارند، می بایست با شرکت در این دوره دانش عمومی خود را بالاتر برده تا بتوانند با دانش بالاتری وارد دوره Pre-IELTS و سپس IELTS شوند. مدت این دوره ۷۰ جلسه می باشد. دوره CIP 3 ادامه سطح متوسطه را تا ابتدای سطح پیشرفته دنبال می کند. پس از این دوره زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون IELTS یا TOEFL ندارند می توانند وارد دوره FCE شوند.   وجود جلسات Consolidation  دوره ۳ Consolidation یا تثبیت شامل ۱۰ جلسه پایانی دوره CIP 3 می باشد که تمامی مطالب تدریس شده در ۶۰ جلسه اول مرور شده و تمامی وقت کلاس به مکالمه و استفاده از گرامر های تدریس شده تخصیص داده می شود. وجود جلسات Consolidation در تقویت مکالمه بسیار می باشد.

نام CIP برگرفته از حروف ابتدایی Conversation-Ielts-Toefl می باشد. دوره شامل سه بخش CIP 1 و CIP 2 و CIP 3 بوده که بخش CIP 1 شامل قسمت مقدماتی و بخش CIP 2 شامل قسمت پیش متوسطه و بخشی از قسمت متوسطه و بخش CIP 3  شامل قسمت متوسطه تا ابتدای قسمت پیشرفته می باشد.

  1. اشخاصی که می خواهند مکالمه زبان انگلیسی را با سرعت بیشتری نسبت به موسسات دیگر یاد بگیرند.
  2. اشخاصی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی IELTS یا TOEFL را دارند.

این دوره توسط موسسه ی خوارزمی گردآوری شده است.اساتید گردآورنده ی دوره همگی  دارای مدرک بین المللی IELTS, CELTA   می باشند و مدرسین رسمی BRITISH COUNSIL  می باشند. تمامی مدارک قابل استعلام هستند و می توانید به راحتی از ارگانهای مربوطه صحت مدارک را چک کنید.

خیر شما یک آزمون تعیین سطع می دهید و بسته به نتیجه ی آزمون وارد قسمتی از دوره می شوید که به آن نیاز دارید.

کلاسها به سه طریق برگزار می گردند: ۲ جلسه ۳ ساعتی ( معادل ۴ جلسه). ۲ جلسه ۲ ساعت و پانزده دقیقه ای ( معادل ۳ جلسه). ۲ جلسه ۱ ساعت و سی دقیقه ای ( معادل ۲ جلسه).

این جلسات جهت مکالمه و تثبیت مطالب آموخته شده در طول دوره و بکارگیری بیشتر مطالب آموخته شده می باشد.

کلاسها به سه طریق برگزار می گردند: ۲ جلسه ۳ ساعتی ( معادل ۴ جلسه) که در این حالت دوره CIP1 معادل ۴ ماه و دوره CIP2 معادل ۶ ماه و نیم و دوره CIP3 معادل ۴ ماه. ۲ جلسه ۲ ساعت و پانزده دقیقه ای ( معادل ۳ جلسه) که در این حالت دوره CIP1 معادل ۵ ماه و نیم و دوره CIP2 معادل ۸ ماه و دوره CIP3 معادل ۵ ماه. ۲ جلسه ۱ ساعت و سی دقیقه ای ( معادل ۲ جلسه) که در این حالت دوره CIP1 معادل ۸ و نیم ماه و دوره CIP2 معادل ۱۲ ماه و دوره CIP3 معادل ۸ و نیم ماه .

 زبان آموزانی که از سطح اولیه کافی جهت ورود به دوره مقدماتی(CIP1) را نداشته باشند، ابتدا دو ترم ۱۵ جلسه ای (BASIC) را در دوره های ترمیک گذرانده و پس از آن وارد دوره CIP1 می شوند.

بله پرداخت دوره ها به صورت مرحله ای می باشد.

بله. در صورتی که پس از جلسه اول از دوره رضایت نداشتید می توانید مبلغ خود را به صورت کامل از موسسه پس بگیرید.

خیر. می توانید ثبت نام کنید و در صورت عدم رضایت مبلغ خود را براحتی پس بگیرید.

متاسفانه امکان عودت شهریه فقط پس ازجلسه اول امکان پذیر می باشد. البته د صورتی که مدرس بدلیل نمره زبان آموز را fail نماید، مابقی شهریه زبان آموز به ایشان پس داده خواهد شد.