Pre-IELTS و IELTS دوره

آزمون آیلتس امروزه تبدیل به یک فرصت بزرگ برای افرادی شده است قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای مختلف را دارند. آزمون IELTS به دو صورت کلی برگزار می شود. آزمون آیلتس جنرال و آزمون آیلتس آکادمیک که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دالرند. IELTS GENERAL عموما برای امور مهاجرتی استفاده می شود در حالی که IELTS ACADEMIC بیشتر برای امور ادامه تحصیل و فضاهای آکادمیک به کار می رود.   هر کدام از این دو نوع آزمون آیلتس ۴ بخش کلی دارند. بخش شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند. جزییات کامل هر بخش را میتوانید با کلیک بر روی دکمه مربوطه دنبال کنید.   ما  پس از سالها تجربه حالا در جایگاهی هستیم که با اعتماد کامل اعلام کنیم که آمادگی برگزاری دوره های آیلتس مطابق با استانداردهای جهانی را داریم. شما میتوانید با مراجعه حضوری و مشاوره و تعیین سطح رایگان ارزیابی مناسبی از وضعیت فعلی خود بدست آوردید.

دوره Pre-IELTS مرحله بسیار مهمی از مراحل IELTS می باشد. در واقع در دوره Pre-IELTS مرحله آموزش و یادگیری به اتمام می رسد و پس از این مرحله زبان آموز وارد دوره IELTS شده و به تمرین مهارت ها مشغول می شود. پس پیشنهاد میکنیم تا قبل از ورود به مرحله IELTS تا جایی که امکان دارد خود را آماده کنید و دانش لغات و گرامر خود را افزایش دهید چرا که بعدا به قدر کافی با مهارت ها درگیر می شوید و فرصت یادگیری برایتان کم است. دورهPre-IELTS خوارزمی، به طور کلی بر مبنای بالا بردن سطح لغات و مرور کامل نکات گرامری قرار گرفته است.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس خوارزمی سیستم آموزشی خوارزمی با گردآوری کادر آموزشی مجرب اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS می کند. این دپارتمان با همکاری اساتید با سابقه و دارای مدارک بین المللی تدریس CELTA ; TESOL تاکنون کارنامه بسیار موفقی را از خود به جای گذاشته است. طی مقایسه آزمون اول و پایان دوره در جامعه آماری بیش از ۳۰۰ مورد، تمامی زبان آموزان دوره بدون استثنا افزایش ۱ تا ۲.۵ نمره در آزمون را داشته اند.

همچنین خاطر نشان می شود که منابع استفاده شده در این دوره کاملا انحصاری بوده و چکیده اکثر کتب (بیش از ۵۰ جلد کتاب) IELTS، به علاوه مطالب تدوین شده توسط تیم حرفه ای و با سابقه بین المللی ،در قالب جزوه آموزشی به زبان آموزان ارائه می شود. منابع ازمون آیلتس عموما از چند مجله علمی گرفته می شوند ، تیم فنی موسسه با استفاده از این منابع بسیاری از موضوعات مطرح شده در آزمون را در کلاس تمرین می نمایند.

 برنامه IELTS طبق سیستم آموزشی خوارزمی:

محتوای دورهVocabulary,Functions ,Writing 1-2 Listening ,Reading,Speaking
تعداد ساعات۶۰ساعت
شروع دورههر دو ماه یکبار
حداقل سطح لازم جهت شرکت در دورهPre-IELTS یا INTERMEDIATE

توضیح تکمیلی: این دوره به نحوی طراحی شده است که زبان آموز با قرار گرفتن در محیط آکادمیک ( به سبک کلاس های آکادمیک دانشگاهی خارج از کشور) و استفاده کاربردی از زبان در طول دوره ابتدا به طور نامحسوس با مفاهیم آزمون آیلتس آشنا خواهد شد .سپس ، اساتید در هر جلسه موضوع را با شکل و فرمت آزمون آیلتس به زبان آموزان تدریس میکنند.   نکته : با توجه به هزینه بالای آزمون آیلتس ، ما پیشنهاد میکنیم با آماده سازی بهترو مطالعه مناسب و گذراندن کلاس حرفه ای و سطح بالا در اولین آزمون مورد نظر نمره مناسب و مورد نظر خود را گرفته و فشار بالای این آزمون را به اتمام برسانید. ما در این مسیر با برگزاری دوره های با استاندارد بالا شما را در رسیدن به این مهم یاری خواهیم کرد .

نکات بیشتر در مورد دوره:

  • حداقل سطح لازم جهت ورود به دوره سطح INTERMEDIATE یا Pre-IELTSمی باشد. در غیراینصورت متقاضیان می توانند از کلاس های  سطوح مقدماتی یا همان  CIP  استفاده نمایند.
  • به علت حجم بالای مطالب ارائه شده، بهره گیری مفید از دوره نیاز به مطالعه و پیگیری جدی زبان آموزان داشته و در غیر اینصورت کارایی ایده آل را نخواهد داشت.
  • با شرکت در این دوره شما جهت اخذ نمره ۶.۵ توانمند خواهید شد.
  • امکان شرکت در کلاس های بحث آزاد به صورت رایگان برای شرکت کنندگان در این دوره وجود دارد.
  • مشاوره و همراهی جهت ثبت نام در آزمون اصلی IELTS برای زبان آموزانی که در این امر با مشکل مواجه هستند نیز انجام خواهد پذیرفت. همچنین امکان ثبت نام آزمون در کشور ارمنستان وجود دارد.

بی شک قرارگرفتن در آزمون آیلتس با سطح استرسی که بار اول ایجاد می کند، برای هر داوطلبی یک چالش به حساب می آید. برای جلوگیری از شوک ناگهانی که این استرس به شما وارد میکند، پیشنهاد ما شرکت در آزمون آزمایشی است. با شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس می توانید براحتی خود را در شرایط آزمون قرار دهید. با این تفاوت که ضرر و زیانی که در امتحان آزمایشی می دهید به هیچ عنوان با آزمون اصلی آیلتس قابل قیاس نیست. آزمون های آزمایشی آیلتس موسسه خوارزمی واقع در قیطریه حالا با بالاترین کیفیت آماده برگزاری می باشند. فقط کافی است با موسسه تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید، ما شرایط امتحان را برای شما مهیا کرده تا بتوانید براحتی خود را در معرض استرس امتحان قرار دهید. تجربه نشان داده است که متقاضیانی که با ۳ تا ۵ امتحان آزمایشی به امتحان اصلی آیلتس می روند نتایج بسیار بهتری نسبت به روز ارول بدست می آورند.   همین حالا تایم آزمون خود را با ما هماهنگ کنید.

اساتید بین المللی، دریاغت منابع از موسسات معتبر و مورد تایید IDP در استرالیا , محیطی صمیمی و جذاب، کلاس های استاندارد.

با در اختیار داشتن مدرسین بین المللی و سالها تجربه حالا در جایگاهی هستیم که میتوانیم با اعتماد بالا نیاز شما را درک کرده و دقیقا آن را برآورده کنیم. مدرسین ما با تهیه منابع از مدرسین بین المللی ما در استرالیا حالا دوره ای متفاوت تر از همیشه برای شما طراحی کرده اند.

افرادی که نیاز به نمره آزمون آیلتس دارند و حداقل تا سطح متوسطه قبلا خوانده اند.